KONST / Litografier / Färglitografi 14677161
nr 1467 7161
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad, numrerad 290 upplaga, yttermått inklusive ram: 58x68-62x74 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:01:43
150 kr
350 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist